Doprava a platba

Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc, proto nabízíme několik způsobů dopravy a platby.

Při objednávce nad 1500 (bez DPH) Kč Vám nebude účtován poplatek za dopravu. Zboží bude zasláno v závislosti na hmotnosti objednávky zásilkovou společností DPD, službou Private nebo přepravní paletovou společností.

Cena za dopravu u objednávek nad 1500 Kč závisí na hmotnosti zásilky.

DPD PRIVATE
Hmotnost (kg) Cena s DPH (Kč)
0 - 40 150,-
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Doběrečné 24,-
NAGEL GROUP
Hmotnost (kg) Cena s DPH (Kč)
40 - 600 600,-

ZPŮSOBY DOPRAVY - DETAILNÍ POPIS

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ

Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího e-mailu mezi 8:00 - 14:00 hodinou v naší prodejní kanceláři na adrese: Dřenice 81, 537 01 Chrudim.

Zboží pro Vás bude připraveno po dobu jednoho pracovního týdne. Po uplynutí této doby bude objednávka stornována. V případě, že budete chtít změnit datum doručení, kontaktujte nás na eshop@labeta.cz 

Na naší prodejně máme vše, co nabízíme na e-shopu. Zboží si můžete v klidu prohlédnout a objednávku libovolně na místě změnit či doplnit. Zboží na naší prodejně nelze platit kartou. 

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD - SLUŽBA PRIVATE

Zboží expedujeme každý všední den. Přijaté objednávky expedujeme nejpozději do 48 pracovních hodin. Doba dodání je 1–2 pracovní dny od expedice

  • Služba DPD Private vám doručí balíčky do 40 kg.
  • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne od expedice. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.
  • O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
  • Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu.
  • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.
  • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

PŘEPRAVNÍ PALETOVÁ SPOLEČNOST

Zboží expedujeme každý všední den. Přijaté objednávky expedujeme nejpozději do 48 pracovních hodin. Doba dodání je 2–3 dny od expedice.

 

ZPŮSOBY PLATBY

  • Platba předem – platba převodem na účet. Zboží budeme expedovat po připsání platby na náš účet (zdarma)
  • Platební kartou – platba pomocí platební karty MasterCard, Maestro, MasterCard Mobile, VISA, VISA Electron a Diners Club (zdarma)
  • Dobírka - platba přímo dopravci při převzetí zásilky (cena je uvedena výše v tabulce, platí pouze pro zaslání společností DPD)

 

POKYNY PRO PLATBU PŘEDEM NA ÚČET  V ČR

Pokud jste ve svých předvolbách v objednávce zvolili platbu předem, celkovou částku za objednávku včetně ceny za přepravu zaplaťte na číslo účtu u ČSOB banky:

Číslo účtu: 272127873/0300
Variabilní symbol: číslo objednávky POZOR, nutné pro správnou identifikaci platby!!!
Poznámka: Vaše jméno/ Název provozovny